בניית אתר ופרסום דיגיטלי למרכז רכב: צמיגי דניאל

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
לצפייה באתר: https://www.daniel-tires.co.il

הלקוח

מרכז צמיגי דניאל הוא מכון ומוסך טיפולים מקצועיים לרכב פרטי ומסחרי כאחד, מהגדולים בצפון. במקום ניתן למצוא מגוון פתרונות לבעיות צמיגים וגלגלים, מצברים, שירותי תקנה 309, פנסים לרכב ועוד. מעבר למרכז שירותי רכב, צמיגי דניאל חיפה הינו היבואן הגדול בישראל לצמיגי KUMHO ובין היתר מציע מבחר גדול של צמיגים מהמותגים המובילים ביותר בעולם.

הפרויקט

הדרך המשותפת עם צמיגי דניאל יחד עם משרד הפרסום SRY החלה אי שם בשנת 2018, במטרה למנף את המודעות והמכירות לשירותי ומוצרי המרכז באמצעות ערוצים דיגיטליים. במסגרת התהליך ביצענו מחקר שוק ברשת, ומצב מתחרים אל מול הלקוח. לאחר בניית תכנית אסטרטגית הקמנו את אתר הבית של צמיגי דניאל תוך עיצוב אישי על בסיס שפת המותג, ובנוסף מיתוג והקמת נכסים דיגיטליים נוספים. העבודה העיקרית והמניבה שמתבצעת בפרויקט היא באמצעות הקידום האורגני שמביא תוצאות מחודש לחודש ברמת נפח תנועת הגולשים הרלוונטיים שמבקרים באתר ויוצרים קשר עם מרכז הרכב. עבודת קידום אורגני שמוכיחה את עצמה במספרים של כמות גולשים אשר עולה במספר במגמה קבועה. הקידום האורגני, בשיתוף ניהול שוטף ופרסום אפקטיבי של המותג ברשתות החברתיות, מביא תוצאות מספקות מידי חודש (כ 300 שיחות נכנסות בכל חודש מהפרסום הדיגיטלי, ועוד כמות נכבדת של פניות כתובות), ומבטיח המשתף עבודה משותפת ופורה לעוד טווח ארוך.

החוויה מצד הלקוח

העבודה עם SRY הייתה מקצועית עוד מתחילת הדרך. בתור בעל מוסך שלועלם לא נחסף לעולם האינטרנט, צוות החברה ליווה אותי בצורה הדוקה והצליחו (ומצליחים עד היום) להיות חלק מהמותג שלנו יחד עם שליטה מלאה בעולם הדיגיטלי של החברה.

הפרויקט הבא יכול להיות שלכם!

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטקרטיבית